Nie mogę włączyć sprzętowego Wi-Fi w Lenovo THINKPAD T430

Pin
Send
Share
Send

Siergiej, dzień dobry!

Ikona Wi-Fi jest przekreślona czerwonym krzyżykiem, sterownik zaktualizowany, próba fn + f5, próba uruchomienia i zatrzymania urządzenia za pomocą menedżera urządzeń i narzędzia do połączeń Intel PROSet Wi-Fi (przysięga, że ​​należy włączyć sprzętowe Wi-Fi), automatyczne dostrajanie sieci WLAN jest włączone.

Są jakieś inne opcje?

Odpowiedź

Cześć. Sprzęt oznacza użycie oddzielnego przełącznika na obudowie laptopa. Twój Lenovo THINKPAD T430 powinien mieć oddzielny przełącznik Wi-Fi. Najprawdopodobniej wygląda to tak:

A jeśli Wi-Fi zostanie wyłączone sprzętowo (za pomocą tego przełącznika), nie będzie można włączyć komunikacji bezprzewodowej ani za pomocą ustawień systemu Windows, ani innych programów.

Jeśli ten przełącznik jest włączony, a Wi-Fi nadal nie działa, spróbuj go włączyć za pośrednictwem „Centrum mobilności w systemie Windows”. Jak to zrobić, pokazałem w artykule, jak włączyć Wi-Fi na laptopie Lenovo. A jeśli masz zainstalowany system Windows 10, możesz zobaczyć artykuł Sieć bezprzewodowa - wyłączona w systemie Windows 10. Wi-Fi nie włącza się.

Ale myślę, że będziesz mógł włączyć Wi-Fi za pomocą przełącznika (sprzętu) na obudowie Lenovo THINKPAD T430. Możesz go włączyć, a następnie wyłączyć, ponownie uruchomić laptopa i włączyć go ponownie. To prawda, nie wiem, co tam masz ze sterownikami. Czy zainstalowałeś je z witryny Lenovo dla swojego modelu. Cóż, w programie Intel PROSet sprawdź też ustawienia. A potem najprawdopodobniej zmieniłeś różne parametry, próbując włączyć połączenie bezprzewodowe.

28.09.18

5

Zapytany przez Jurija

Pin
Send
Share
Send

Obejrzyj wideo: Fix Lenovo Wi-Fi Not Working in Windows 1087 2020 Tutorial (Wrzesień 2024).

essaisrff-com